3. místo pro Martina Hunala na Memorialu Romana Sieminskiego

Martin Hunal si dnes v úniku dojel pro pódiové umístění a 3. místo v rámci polského Memorialu Romana Sieminskiego UCI 1.2.
 
Závod poměrně výrazně ovlivnil silný vítr, který peloton hned po startu roztrhal do tří skupin. V té první zůstali Tomáš Bucháček, Alois Kaňkovský a Vojtěch Hačecký, který zdárně sekundovali další jezdci z ukrajinského týmu Kolss BDC, polského Wibatech Fuji a Domin Sport. V pátém, z celkových devíti okruhů, se první a druhá skupina spojily a z Whirlpool Author na čelo závod přiskočil ještě Martin Hunal. Stejně tak se zvýšila i převaha týmu Kolss BDC, který měl na čele celkem šest závodníků.
I přes silný vítr se podařilo dvě kola před cílem odskočit trojici složené z nejsilněji zastoupených týmů, tedy z Martina Hunala a ukrajinského mistra Kononěnka z Kolss BDC a Poláka Marka Rutkiewitcze z Wibatech Fuji. Tato trojice si vybudovala dvou a půl minutový náskok, který dotáhla do úspěšného konce. Martin Hunal skončil nakonec jako poslední z této trojice, na i tak výborném 3. místě. V první destíce se navíc umístili ještě 5. Vojtěch Hačecký a 6. Alois Kaňkovský.
 

banner

Nejbližší závody

Prosinec

VT Španělsko
Kategorie: Soustředění
23.11.2019

VT Španělsko
Kategorie: Soustředění
03.12.2019

Leden

Testy
Kategorie: Zdravotní prohlídka
07.01.2020

 

Elkov Author

Průběžná 611/4
500 09 Hradec Králové
Czech Republic
info@hkcycling.cz