15. místo Polnického na GP Adria Mobil

Po včerejším úspěšném vstupu od českého poháru se tým rozdělil a jeho větší část z Bíteše odcestovala rovnou do Noveho Mesta ve Slovinsku, kde dnes v jeho těsné blízkosti startoval na jednorázovce GP Adria Mobil UCI 1.2. Délka závodu byla 168,3 km, kdy se první stovka jela v obou směrech přes kopec Brezovica s vrcholem ve výšce 538m. Následně se najelo do tří okruhů s délkou 18 km a mírně zvlněným profilem a na úplný závěr se jelo dvakrát 5 kilometrů.

 

 

Při první průjezdu Novym Mestem ztrácel peloton na tři závodníky v úniku zhruba dvě minuty a na jeho čele pracovali zejména jezdci domací Adria Mobil. Při druhém průjezdu peloton pohltil jednoho z jezdců v úniků, ale jeho ztráta vzrostla na tři a půl minuty. Dvojice z týmu Tirol Cycling a Felbermayr - Simplon Wels na čele začala postupně ztrácet a za ní se začaly další pokusy o únik. 

 

Dvanáct kilometrů před cílem však byly všechny úniky zlikvidovány a závěr tak jel celý balík pohromadě. Ve spurtu byl nejrychlejším domácí Marko Kump, nejlépe hodnoceným byl Jiří Polnický na 15. místě.

banner

Nejbližší závody

Září

Okolo Slovenska
Kategorie: 2.1
18.09.2019

Mladá Boleslav
Kategorie: Český pohár
21.09.2019

 

Elkov Author

Průběžná 611/4
500 09 Hradec Králové
Czech Republic
info@hkcycling.cz