Elkov Author stvrdil partnerství se společností Olfin Car

Auta a sport mají k sobě až překvapivě blízko, to dokazuje již mnoho let společnost OlfinCar. Kromě prodeje automobilů je sport podstatnou součástí života této společnosti a jeho podíl se opět trochu rozrostl s nově navázanou spoluprací.

V pátek 24. února 2017 proběhlo každoroční setkání zástupců podporovaných sportovních týmů s vedením společnosti, při kterém došlo k podpisu smluv o sponzorství i pro rok 2017.

Letos se tohoto setkání poprvé zúčastnili i zástupci našeho týmu Elkov Author - sportovní ředitel Vladimír Vávra a trenér Otakar Fiala. Cyklistům byly v rámci partnerství předány dva vozy Škoda Superb v úpravě Laurin & Klement, speciálně připravené pro přepravu kol.

“V rámci našich závodů i tréninků cestujeme opravu daleko. Díky těmto dvěma vozům budeme moci investovat více peněz do našich závodníků a jejich vybavení,” zhodnocuje Vávra.

Za lyžařský oddíl OlfinCar ski team přijel z Trutnova Tomáš Síč. Tento oddíl i cyklistický tým Elkov Author dlouhodobě sponzoruje také společnost Kasper v čele s jejím ředitelem Rudolfem Kasperem.
“K oběma sportům mám blízko. Jsem z Trutnova a sám jsem na lyžích běhal, proto jsem rád, že mohu OlfinCar ski team podpořit. Co se týče sponzorství cyklistického týmu Elkov Author, tak Vladimíra Vávru znám mnoho let, dokonce jsme spolu v dobách mé cyklistické kariéry jezdili na závody. Obojí je pro mne tedy srdeční záležitost,” říká Kasper.

Setkání zúčastnila také Eva Vrabcová Nývltová, členka OlfinCar ski teamu a běžecká hvězda, které OlfinCar v rámci sponzorství poskytuje vůz Vokswagen Transporter. “Za Transporter jsem opravdu vděčná. Trénuji i v zahraničí, a do auta naskládám úplně všechno, co je třeba - lyže, psa i manžela,” směje se sportovkyně.

banner

Nejbližší závody

Prosinec

VT Španělsko
Kategorie: Soustředění
23.11.2019

VT Španělsko
Kategorie: Soustředění
03.12.2019

Leden

Testy
Kategorie: Zdravotní prohlídka
07.01.2020

 

Elkov Author

Průběžná 611/4
500 09 Hradec Králové
Czech Republic
info@hkcycling.cz