Polnický znovu vylepšil umístění na Grodech

Závodníkům Whirlpool Author se podařilo opět vylepšit umístění na závodě Szlakiem Grodow Piastowskich UCI 2.2, když v královské etapě obsadil Jiří Polnický 2. místo.                               

Celá etapa se odehrála na okruhu, který měřil 65 km, byly na něm tři horské prémie první kategorie a jel se celkem třikrát. Od počátku se jelo tempo a o úniky nebyla nouze. Žádný z nich však neměl delšího trvání. Až v nájezdu do předposledního kopce se podařilo odjet skupině deseti závodníků, kde byli i Pawel Cieslik a Jiří Polnický.

 

Na posledním kopci vyhrál Pawel Cieslik horskou prémii a následně pokračoval ve smazávání jednotlivých nástupů, tak aby připravil pozici pro Jiřího Polnického, který měl mít papírově lepší spurt. To se také potvrdilo a v cílovém městě Dzierzniow jen těsně zaostal za vítězným Pawlem Bernasem. Po svém 4. místě, 3. místě Aloise Kaňkovského, tak přidal ještě 2. místo, které mu před zítřejším kritériem náleží i celkově. V dnešní první desítce byl klasifikován i Pawel Cieslik, který skončil na 9. místě a průběžně mu patří 6. příčka.

banner

Nejbližší závody

Prosinec

VT Španělsko
Kategorie: Soustředění
23.11.2019

VT Španělsko
Kategorie: Soustředění
03.12.2019

Leden

Testy
Kategorie: Zdravotní prohlídka
07.01.2020

 

Elkov Author

Průběžná 611/4
500 09 Hradec Králové
Czech Republic
info@hkcycling.cz