Kaňkovský s Polnickým ovládli poslední závod Visegrádské 4

Závody Visegrádské čtyřky dnes vyvrcholily v Bratislavě posledním dějstvím, které nabídlo čistě rovinatý profil kolem Dunaje. Díky tomu byl i dnes lídrem Alois Kaňkovský, který ovládl včerejší maďarskou část. 

Závod odstartoval po větru z Bratislavy a tak se hned po startu jelo průměrem 60 km/h. V několika únicích, které se zformovaly po prvních obrátkách proti větru byl zástucem Whirlpool Author vždy Josef Hošek. 

I po dvou hodinách stále pokračoval vysoký rychlostní průměr, který dosahoval 50 km/h. 30 km před cílem unikla trojice jezdců a získala až dvou minutový odstup, nicméně práce týmů Whirlpool Author, Wibatech, Radenska a Tufo Prostějov s každým kilometrem ubírala vteřiny náskoku. Tato aktivita vedla k tomu, že 10 km před cílem zůstal na čele jediný závodník Kolss BDC. 

Únik však úspěšný nebyl ani dnes a tak znovu jako včera rozhodl závod Alois Kaňkovský, který s ještě větším odstupem ovládl Visegrad 4 Bicycle Race - GP Hungary - EYOF Test Race UCI 1.2 a zvítězil. V rámci omniového hodnocení všech čtyř závodů Visegrádské 4 byl tím nejlepším Jiří Polnický.

banner

Nejbližší závody

Prosinec

VT Španělsko
Kategorie: Soustředění
23.11.2019

VT Španělsko
Kategorie: Soustředění
03.12.2019

Leden

Testy
Kategorie: Zdravotní prohlídka
07.01.2020

 

Elkov Author

Průběžná 611/4
500 09 Hradec Králové
Czech Republic
info@hkcycling.cz