Alois Kaňkovský opět vylepšil umístění na Mazowszu

V druhé etapě Alois Kaňkovský dodržel své slovo a v závodě Dookolo Mazowsza UCI 2.2 vylepšil své umístění, když obsadil druhém místo.
 
Etapa se jela na devět okruhů, kdy každý z nich měřil 18,5 km a každý druhý měl časovou bonifikaci. I z toho důvodu se dnes velmi aktivně závodilo a nikdo nechtěl nechat odjet ostatní závodníky. Závodníci Elkov Author hlídali pozici především pro Aloise Kaňkovského, který měl ambice bojovat o nejvyšší příčky i dnes. 
“Etapa se jela ve velmi vysokém tempu, ale kluci jeli výborně a přivezli mě do závěru na slušné pozici. I proto, že se spurt rozjížděl ze 70 km/h, tak jsem nechtěl ponechat nic náhodě a nastoupil u na 250m. Bohužel ani to dnes na vítězství nestačilo, ale na druhé strané je i stříbrná pozice příjemná,” přiblížil závěr etapy Alois Kaňkovský, který si dnes připsal 2. místo a průběžně je již v první trojici.
 
Etapu opět vyhrál Polák Sajnok z CCC Sprandi Polkowice, který se připravuje na blížící se dráhové mistrovství Evropy a proto je na tom se svou formu velmi slušně.
 

banner

Nejbližší závody

Prosinec

VT Španělsko
Kategorie: Soustředění
23.11.2019

VT Španělsko
Kategorie: Soustředění
03.12.2019

Leden

Testy
Kategorie: Zdravotní prohlídka
07.01.2020

 

Elkov Author

Průběžná 611/4
500 09 Hradec Králové
Czech Republic
info@hkcycling.cz