Elkov Author otevřel sezonu 14. místem Sisra

František Sisr si dnes dospurtoval ve slovinské Izole pro 14. místo, když dokončil společně s Dominikem Neumanem ve vedoucí skupině v čase vítěze.
 
Závod 6th GP Slovenia Istria UCI 1.2  odstartoval úderem dvanácté hodiny z města Izola odkud peloton zamířil nejprve do tří 33 km okruhů, po nich následoval jeden 38 km a na závěr přišly znovu tři okruhy s délkou 7 km. Od startu se tempa ujal italský tým Neri Sottoli - Trevigiani, který jel po rovinách udržovací tempo, ale v jediném stoupání, které se jelo v úvodních čtyřech okruzích se snažil peloton roztrhat. Kopec, ve kterém se stoupalo prakticky od moře do 250 m a měřil necelé 4 km, tak postupně redukoval peloton. 
 
 
Do závěrečných okruhů převzal tempo domácí tým Adria Mobil, který si chystal pozici pro svého favorita Marko Kumpa. Za Elkov Author se pokoušel o bodové umístění František Sisr, kterého se jeho týmový kolegové snažili přivést na co nejlepší pozici, když ho na 200 m pustil do spurtu Dominik Neuman. František Sisr nakonec zůstal jen čtyři místa za prvními body, když dokončil v čase vítěze, kterým se dle plánu Adrie stal Marko Kump, na 14. pozici. Ve stejném čase dokončil i Dominik Neuman na 21. místě. 
 
Dalším závodem, na kterém se Elkov Author představí, bude tradiční chorvatská Umag Trophy UCI 1.2. 

banner

Nejbližší závody

Prosinec

VT Španělsko
Kategorie: Soustředění
23.11.2019

VT Španělsko
Kategorie: Soustředění
03.12.2019

Leden

Testy
Kategorie: Zdravotní prohlídka
07.01.2020

 

Elkov Author

Průběžná 611/4
500 09 Hradec Králové
Czech Republic
info@hkcycling.cz